Wpisy " Niepłodność"

Oferta Ośrodka – dyżury specjalistów

Lip 8, 2013   //   by fundacja   //   Aktualności Fundacja, Dyżury w Ośrodku, Naprotechnologia  //  1 Komentarz

 

Specjalistyczny Ośrodek
Odpowiedzialnego Rodzicielstwa

przy Fundacji Evangelium Vitae
www.fev.wroclaw.pl
 
Plan dyżurów specjalistów:

Instruktorzy
Modelu Creighton,
przygotowującego do leczenia niepłodności za pomocą NaProTECHNOLOGII

Środy

1700 – 1900

Agata Aniszczyk

agata.aniszczyk@fev.wroclaw.pl

Poniedziałki

Środy

1830 1930

1800 – 2000

Joanna Bober

joanna.bober@fev.wroclaw.pl

Piątki

1000 – 1200

1500 – 1800

Magdalena Krajewska

magdalena.krajewska@fev.wroclaw.pl

Czwartki

1000 – 1200

1900 – 2100

Agnieszka Kubrak

agnieszka.kubrak@fev.wroclaw.pl

Wtorki

Soboty

1830 – 2030

1000 – 1200

Agnieszka Leibmann

agnieszka.leibmann@fev.wroclaw.pl

Wtorki

Środy

1630 – 1830

1600 – 1700

Krzysztof Strug

krzysztof.strug@fev.wroclaw.pl

Doradcy Życia Rodzinnego

Środy

1700 – 1900

Joanna Iwko

joanna.iwko@gmail.com

Piątki

1500 – 1800

Magdalena Krajewska

magdalena.krajewska@fev.wroclaw.pl

Poniedziałki

1630 – 1830

Dominika Tomczyszyn

dominika.tomczyszyn@gmail.com

Wtorki

1630 – 1830

Krzysztof Strug

krzysztof.strug@fev.wroclaw.pl

Pedagodzy,
Terapeuci NEST

Piątki

900 – 1200

Magdalena Krajewska

magdalena.krajewska@fev.wroclaw.pl

Poniedziałki

1630 – 1830

Dominika Tomczyszyn

dominika.tomczyszyn@gmail.com

 Psychoterapeuta

Wtorki i czwartki

1700 – 1900

Monika Goriaczko

monika.goriaczko@boromeuszki.wroclaw.pl

Psycholog i psychoterapeuta

Wtorki i środy

1000 – 1300 

 Karolina Jaremczyk
kajarem@op.pl

 Prawnicy

        Wtorki             1600 – 1700

Olgierd Pankiewicz i Adam Jarczewski

fundacja@boromeuszki.pl

Logopeda

    Poniedziałki          1600 – 1900

Iwona Podlasińska
pod.iwo@wp.pl


Usługi w Ośrodku są częściowo odpłatne. Koszt wizyty u Instruktora Modelu Creighton wynosi 120 zł.,
pozostali specjaliści uzgadniają ceny indywidulanie.

Specjaliści przyjmują po uprzednim TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM umówieniu się: tel. 71 78 28 761; tel. 503 515 526, fundacja@boromeuszki.pl  Istnieje możliwość dopasowania innego terminu.

Dwie instruktorki Modelu Creihgton związane z Fundacją przyjmują na terenie miejsca swego zamieszkania:
Katarzyna Koligot w Kole w województwie wielkopolskim katarzyna.koligot@fev.wroclaw.pl oraz
Anna Mucha w Bytomiu i Radzionkowie w województwie śląskim anna.mucha@boromeuszki.wroclaw.pl

Siedziba Fundacji ma dogodną lokalizację – w bliskiej odległości od centrum Wrocławia oraz w pobliżu kilku węzłów komunikacyjnych (przystanki przy ul. Pomorskiej, Drobnera, Dubois oraz kilka minut pieszo od Dworca Nadodrze).

Przy Fundacji działa również OKNO ŻYCIA

 

 

NaProTechnologia: Medycyna pro-life

Maj 16, 2013   //   by fundacja   //   Aktualności Fundacja  // 

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte Sue Hilgers ze studentami i innymi chętnymi w ramach wizyty w Fundacji Evangelium Vitae. Temat spotkania: NaProTechnologia: Medycyna pro-life. Wykład odbędzie się 3 czerwca 2013 r. o godz. 19.15 w Auli PWT we Wrocławiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naprotechnologia - leczenie niepłodności