Aktualności

Nowy Bank Niemowlaka
W ubiegłym roku dzięki dofinansowaniu Gminy Wrocław udało się wzmocnić konstrukcje Domu św. Anny, który się zaczął mocno rozpadać oraz naprawić dachy na tym budynku (bud.D).

Pracom remontowym jednak nie koniec. Obecnie przygotowujemy nowe pomieszczenia dla nowego Banku Niemowlaka. Obecny Bank mieści się w piwnicy. Powstał zupełnie spontanicznie. Miejsce nie było specjalnie wyszukiwane, ale było odnowione i jedyne do zagospodarowania. Okazało się jednak bardzo niewygodne dla codziennego działania banku i ciągle zwiększających się obrotów, gdyż prowadzą do niego strome schody, które trzeba pokonywać wraz z przyjmowanymi i wydawanymi rzeczami. Zaczęłyśmy się dlatego rozglądać za nowymi możliwościami i znalazłyśmy opustoszałe pomieszczenia warsztatowe, które zdecydowałyśmy się przygotować do nowych funkcji.
Parter będzie wykorzystany jako magazyn odzieży dziecięcej i innych akcesoriów, a pierwsze piętro będzie służyło wolontariuszom i innym dziełom Fundacji.
Wszystkim, którzy chcieliby nas wspomóc i przyśpieszyć remont z góry dziękujemy i zapewniamy pamięć w modlitwie. Ofiary można wpłacać na konto Fundacji w Alior Banku nr 59 2490 0005 0000 4500 2822 9323.

 

Naprotechnologia - leczenie niepłodności