Krzysztof Strug – Instruktor Modelu Creighton i Doradca Rodzinny

dr Krzysztof Strug, FCPI

W 2008 roku ukończyłem Podyplomowe Studia Nauk o Rodzinie, natomiast rok później Doktoranckie Studia Geografii na Uniwersytecie Wrocławskim. Podczas studiów prowadziłem badania naukowe w słowackich jaskiniach lodowych. Obecnie prowadzę zajęcia z geografii turystycznej w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, udzielam korepetycji z geografii oraz pracuję fizycznie jako robotnik budowlany.

Jestem także doradcą życia rodzinnego w parafiach p.w. Bożego Ciała i św. Anny we Wrocławiu oraz nauczycielem metody rozpoznawania płodności autorstwa dr T. Kramarek. Od września 2012 roku jestem instruktorem Creighton Model System (CrMS), tj. modelu wykorzystywanego w leczeniu niepłodności metodą Naprotechnologii.

Obok różnorodnych zawodów, które podejmuję pasjonuję się również graniem na gitarze, transportem kolejowym, grami logicznymi i sportem.

Od siedmiu lat przynależę do Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie. Jestem mężem Anny i ojcem 3 dzieci – Jakuba, Joanny i Hani.

Spotkania wstępne i indywidualne w zakresie CrMS prowadzę w siedzibie Fundacji Evangelium Vitae przy ul. Rydygiera 22-28 oraz w Centrum Zdrowia Ogrodowa we Wrocławiu Leśnicy przy ul. Eluarda 7. Na spotkania obowiązują zgłoszenia.

Tel: 692 550 798
E-mail: krzysztof.strug@fev.wroclaw.pl


Naprotechnologia - leczenie niepłodności